Lomi Lomi dla DWOJGA | Walentynki | 14-15 luty

A może masażowa randka😃

Z ogromną przyjemnością i radością, zapraszamy Was na wyjątkowe doświadczenie jakim jest masaż dla dwóch osób jednocześnie.

Jedno pomieszczenie, dwa łóżka, dwie masażystki. Wasz wspólny czas i wspólne doświadczenie.

Masaż Lomi Lomi jest jednym z najstarszych na świecie rytuałów celebrujących ciało i powrót do naturalnego stanu rozluźnienia oraz błogości. Płynne i pełne gracji ruchy przywracają swobodny stan ciała, umysłu i duszy umożliwiając powrót do harmonii, spokoju i zadowolenia. Niweluje to napięcia i ból, koi układ nerwowy, przynosi uczucie radości, błogości i wdzięczności.

Masaż dla dwóch osób jednocześnie jest wyjątkowym przeżyciem.. W tym samym czasie Ty i bliska Ci osoba (może być to partner, przyjaciel, przyjaciółka) doświadczacie wspólnie dobroci i błogości płynącej z Lomi Lomi. Obie osoby masowane otrzymują płynny, pełen szacunku i akceptacji dotyk. Masażystki mogą krążyć między Wami, płynnie zamieniając się miejscami. Troszczą się o to abyście oboje doświadczyli właściwości zdrowotnych i piękna tej sztuki masażu.

Powolne tempo, łagodna muzyka, ciepłe pomieszczenie i towarzyszący aromat olejków eterycznych sprzyjają Waszemu wspólnemu rozluźnieniu. ❤

Na sesje masażu dla DWOJGA zaprasza Jolanta Peszke (na co dzień w Krośnie) i Dominika Bartuś (na co dzień w Rzeszowie), certyfikowane praktykantki masażu Lomi Lomi.

Inwestycja: 500 zł / 2 os / 1,5h

Umawiamy się telefonicznie, na konkretną godzinę.
Tel. 668 190 118 – Jolanta Peszke

Sesje odbywają się w Krośnie, w pracowni na ul. Lwowskiej 17