Warsztaty selfKOBIDO | 13.10.2023 godz. 18:00 | Daliowa

Po raz kolejny zapraszam Cię na piątkowy wieczór zadbania o siebie i odpoczynku w Siedlisu Zakucie w Daliowej.


Wieczór DOBROSTANU, wieczór dania samemu sobie miłującej i TROSKLIWEJ uwagi 🙂

Bywa, że ciężko w naszym życiu o chwilę spokoju i ciszy, przy mnogości codziennych obowiązków. Ciężko o możliwość oderwania się od nich i poświęcenia sobie samemu uwagi. A z drugiej strony sama wiem, jak ważne są te chwile robienia czegoś 'tylko dla siebie’, i kierowania uwagi w kierunku DO WEWNĄTRZ, aby zachować równowagę w życiu. Bez presji, bez nacisku, na luzie, w łagodności. Stąd też pomysł aby zaprosić Was na taki piątkowy wieczór, aby wkroczyć w weekend z uśmiechem na twarzy, zamiast grymasu zmęczenia 🙂


Będzie to 3 godzinne spotkanie, które rozpoczniemy od nauki automasażu twarzy, bazującego na japońskim KOBIDO. Następnie odprężymy się i poddamy bardzo subtelnemu masażowi – dźwiękiem. Spotkanie zakończymy zadbaniem o brzuszek – lekką, smakowitą, ciepłą zupą sezonową i ciachem.


SelfKOBIDO
Dowiesz się w jaki sposób możesz samodzielnie masować swoją twarz oraz na co zwracać uwagę aby spłycać zmarszczki i spowalniać procesy starzenia. Będziemy też zwracać uwagę na JAKOŚĆ DOTYKU jaką dajemy samemu sobie oraz kierować dobre SŁOWA do samego siebie.
Jeśli chodzi o samą metodę, automasaż twarzy bazujący na japońskim masażu Kobido to nie tylko relaksacyjne doświadczenie, które przynosi uczucie odprężenia i lekkości, ale również technika mająca wiele właściwości terapeutycznych. Precyzyjne i łagodne ruchy stosowane podczas masażu pobudzają krążenie krwi i limfy w skórze, odżywiając ją od wewnątrz i pomagając w redukcji oznak starzenia, takich jak zmarszczki i linie mimiczne. Automasaż SelfKOBIDO działa na mięśnie twarzy i dekoltu, zmniejszając ich napięcie i poprawiając elastyczność oraz sprężystość. Masaż ten stymuluje produkcję kolagenu i elastyny w skórze oraz przyczynia się do poprawy konturu twarzy.
Ponadto, automasaż SelfKOBIDO jest łatwy i wygodny do samodzielnego stosowania w domu, a regularne praktykowanie tej techniki poprawia ogólny stan skóry i redukuje oznaki starzenia. Jest to skuteczna i naturalna metoda pielęgnacji twarzy, która pomaga zachować zdrowy i piękny wygląd.


Koncert relaksacyjny
Koncert relaksacyjny przy dźwiękach mis tybetańskich, gongów i dzwonków jest nie tylko przyjemnym doświadczeniem, ale również ma wiele właściwości pozytywnie oddziałujących na nasze zdrowie i samopoczucie. Jest to forma masażu – bardzo subtelnego, która odbywa się na poziomie komórkowym pod wpływem wibracji, fal dźwiękowych wytwarzanych przez instrumenty. Wpływają one na układ nerwowy, obniżając poziom stresu, pomagają wzmocnić system odpornościowy i zmniejszyć bóle. Dźwięki gongów są znane ze swoich wyjątkowych właściwości terapeutycznych, kompletnie przenikają ciało i umysł, pomagają w procesie regeneracji organizmu i odprężają mięśnie, usuwają blokady energetyczne, co przyczynia się do zwiększenia przepływu energii w ciele. Poddawanie się dźwiękom takich instrumentów może również pomóc w poprawie jakości snu i zmniejszeniu problemów z zasypianiem, zmniejszeniu bólu i napięcia mięśniowego, wprowadzeniu w stan medytacji, poprawie koncentracji i uwagi, a także w leczeniu chorób psychicznych, takich jak depresja i lęki. Wszystko to przyczynia się do redukcji stresu i poprawy samopoczucia, co czyni taki koncert idealnym sposobem na wyciszenie umysłu i zrelaksowanie ciała, a co dalej przekłada się na wyzwalanie procesów samoleczenia i regeneracji.

…………………
Na spotkanie potrzebujesz: wygodny ubiór – najlepiej koszulkę na ramiączkach (na czas masażu) i ciepły sweter do otulenia/bluzę (na czas koncertu) skarpety, wodę lub herbatę w bidonie, kocyk do zawinięcia się w kokonik 😉, matę do leżenia.
Najlepiej przyjść z lekkim brzuszkiem.

…………………
13.10.2023
Zaczynamy o godz 18:00
Kończymy około 21:00

…………………
INWESTYCJA – 160 zł, płatne na miejscu
Ilość miejsc ograniczona więc obowiązuje wcześniejsza rezerwacja 🙂

…………………
Lokalizacja:
Siedlisko Zakucie, Daliowa 53, 38-485 Jaśliska

…………………
Proszę o wcześniejszą rezerwację – liczba miejsc ograniczona
Rezerwacje najlepiej dokonywać sms’owo:
Jolanta Peszke 668 190 118