Spotkanie z fizjoterapeutką uroginekologiczną | 15.12.2022 godz 18:00

Hej ho! Razem z Agnieszką Wójcik zapraszamy na spotkanie na którym będą zgłębiane tematy z dziedziny uroginekologicznej, m.in dotyczące dolegliwości związanych z:
– bolesnymi miesiączkami
– nietrzymaniem moczu
– bolesnymi stosunkami
– okresem ciąży i połogu
– powrotem do aktywności po porodzie

Agnieszka opowie oraz nauczy nas bezpiecznej i efektywnej pracy z mięśniami dna miednicy.
Spotkanie będzie mieć charakter teoretyczny oraz praktyczny.

Spotkanie będzie się składało z dwóch części:
1. teoretycznej, na której poruszymy wybrane tematy z dziedziny uroginekologii m.in. nietrzymanie moczu, obniżenie narządów miednicy mniejszej, bolesne miesiączkowanie, problem bolesnych stosunków, dolegliwości w okresie ciąży i po porodzie, powrót do aktywności po porodzie,
2. praktycznej, podczas której poćwiczymy w sposób bezpieczny dla naszych mięśni dna miednicy.

Będzie także możliwość zadawania pytań oraz wspólnej rozmowy z innymi kobietami przy pysznej herbatce/ kawie.


Weź wygodny stój i matę jeśli posiadasz.
Inwestycja: 50zł
Zapisy pod nr tel.: 662 624 102 lub e-mailowo: fizjoprzestrzen@gmail.com

Kilka słów od Agnieszki:

Witaj! Mam na imię Agnieszka. Jestem fizjoterapeutką i kocham swoją pracę! 🙂 Dlaczego? Bo dzięki niej mogę pomagać ludziom i wpływać na poprawę jakości ich życia. 😃 Czyli dzięki temu czym się zajmuję, świat jest trochę lepszy. 😉
Fizjoterapię ukończyłam w moim rodzinnym mieście – Krakowie na AWFie. Jednak studia to zaledwie początek mojej edukacji. Brałam udział w licznych kursach i warsztatach. Każdego dnia staram się poświęcić chociaż chwilę na pogłębianie mojej wiedzy, aby móc pomagać moim pacjentkom jak najskuteczniej.
Prywatnie jestem wielką miłośniczką zwierząt. Kocham ruch, szczególnie taniec, jogę i jazdę na rolkach. Jednak ostatnio najczęściej uprawianym przeze mnie ,,sportem” jest bieg do okoła kanapy za rocznym Śmieszkiem… 😉 Ciąża i połóg jeszcze bardziej utwierdziły mnie w przekonaniu, że uświadamianie kobiet i rozmowy na temat zdrowia intymnego są potrzebne.