Lomi Lomi na 4x ręce | 26-27.08.2022

Moi mili,
z ogromną przyjemnością i radością w serduszku, ponownie zapraszam Was na weekend z masażami na 4x ręce.

Masaż Lomi Lomi jest jednym z najstarszych na świecie rytuałów celebrujących ciało i powrót do naturalnego stanu rozluźnienia oraz błogości. Płynne i pełne gracji ruchy przywracają swobodny stan ciała, umysłu i duszy umożliwiając powrót do harmonii, spokoju i zadowolenia. Niweluje to napięcia i ból, koi układ nerwowy, przynosi uczucie zadowolenia, błogości i wdzięczności.

Masaż na 4ry ręce jest jeszcze bardziej wyjątkowym doświadczeniem. Osoba masowana otrzymuje płynny, pełen szacunku i akceptacji dotyk od dwóch osób. Pozwala to na objęcie dotykiem jeszcze większej powierzchni ciała. Rozpuszcza to standardowe schematy myślowe i puszcza głębokie napięcia umysłu. W takim masażu występują elementy synchroniczne i asynchroniczne, stymulowane są jednocześnie obydwie półkule mózgowe. Osoba przyjmująca może kompletnie zatracić się w odczuciach i zakotwiczyć w ciele.
Powolne tempo, łagodna muzyka, ciepłe pomieszczenie i aromat olejków eterycznych baaardzo temu sprzyjają ❤

Na sesje masaży zaprasza Jolanta Peszke (na co dzień w Krośnie) i Dominika Bartuś (na co dzień w Rzeszowie), certyfikowane praktykantki masażu Lomi Lomi.

Masaż na 4x ręce / 340 zł/ 1,5h

Umawiamy się telefonicznie, na konkretną godzinę.
Tel. 668 190 118 – Jolanta Peszke

Sesje odbywają się w Krośnie, w pracowni na ul. Lwowskiej 17.