TRE® | 07.09.2022 g. 19:00

Zatrzymaj się na chwilę…
Odpręż się i rozluźnij napięcia…
Napełnij ciało pozytywnymi wibracjami 🙂

Zapraszamy Cię na kolejną grupową sesję ćwiczeń TRE, w przytulnej i kameralnej przestrzeni.
Planujemy aby spotkania dobywały się regularnie – co miesiąc, w pierwszą środę.

TRE – to nowatorska metoda opracowana przez Davida Bercelliego, w której przy pomocy specjalnie dobranych ćwiczeń odblokowuje się w ciele i uczy się nimi zawiadywać drżenia neurogeniczne. Uwolnienie tego naturalnego mechanizmu samoregulacji pozwala ciału na rozładowanie napięć, stresu i emocji, które skumulowały się w Nas na skutek stresu i przeciążenia.
Mechanizm drżeń jest zdrowym i pożytecznym zjawiskiem neurofizjologicznym, który wycisza pobudzony układ nerwowy, obniża napięcia w układzie mięśniowo-powięziowym, odblokowuje energię i wypełnia nas spokojem.


Prowadząca:
Wioletta Weronika Wynar – Certyfikowana TRE® Provider. Muzykoterapeutka. Instruktorka metody CANTIENICA®-Program Power i Trening Dna Miednicy wg koncepcji BeBo® ( met. rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne). W ramach działalności swojej fimy „Harmonia” prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne w ujęciu holistycznym, ucząc słuchania siebie, zrozumienia, akceptacji i miłości do swojego ciała.
Tańczy z zamiłowania tańce w kręgu. Zwołuje i prowadzi kobiece kręgi mocy. Pasjonatka naturalnych i łagodnych metod wspierania zdrowia i rozwoju.

…………………
Na spotkanie potrzebujesz: wygodny strój, skarpety, wodę, kocyk, matę do ćwiczeń (jeżeli ktoś nie dysponuje matą, będzie możliwość użyć dostępnej na wyposażeniu sali)

.…………………
W planie
Zaczynamy: 19:00
wykład, sesja oddechowa, ćwiczenia TRE®, feedback, medytacja radości

…………………
INWESTYCJA – 120,- zł

Zakończenie około 21:30

…………………
Lokalizacja:
Ul. Lwowska 17 • Krosno,
Pracownia Lomi Lomi Namaja

…………………
Prosimy o wcześniejszą rezerwację – liczba miejsc ograniczona
Rezerwacje prosimy wykonywać telefonicznie lub sms’owo:
Wioletta Weronika Wynar 605 981 118
Jolanta Peszke 668 190 118